Sepetim ( 0 )
Kategoriler

Belgelerimiz

Bu bölümde sertifika ve analizler dışında kalan, paketleme ruhsatlarımız, marka tescil belgelerimiz, uluslararası barkod tahsis belgelerimiz gibi tamamlayıcı belgeler sunulmaktadır.

Ilk olarak kendi ürettiğimiz sertifikalı organik, kalıntısız, temiz meyvelerimiz organik alan dışına çıkartılmadan, sertifikalı organik bahçemiz içerisinde paketlenmektedir. Yine organik sahamız içinde bulunan kendimize ait sertfifikalı depolarımız, ürünlerde depolama ve paketleme esnasında diğer ilaçlı ürünlerden gelebilecek bulaşma riskini ortadan kaldırmaktadır. Kesim esnasında dışardan gelen kesim elemanları sadece bizim verdiğimiz sadece bizde kullanılan yeni ve temiz makas, sepet, küfe, eldiven, merdiven malzemelerini kullanmaktadır. Ürün seçimi sırasında kullanılan yer yayğısı minderlere kadar sadece kendi malzemelerimiz kullanılmakta, ürünler ikinci el vs. olmayan kendimize ait sıfır ambalaj malzemelerine konmaktadır.

Paketleme Ruhsat Belgemiz - 01 Paketleme Ruhsat Belgemiz - 02

Metro Gros Market, Migros ve N11.com, HepsiBurada.com, Trendyol.com, Gittigidiyor.com gibi sitelerde yaptığımız satışlarda bazen barkod kullanımı istenmektedir. Ürünlerimizin tüm dünyada ayrık tek bir barkod ile satılabilmesi için TOBB Başkanlığından barkod tahsis belgesi alınmıştır.

Uluslararası Barkod Blok Tahsis Begemiz

Satışlarımız için fatura, belge, etiket ve kutularımız üzerinde kullandığımız markalarımız tescilli ticari markalardır. Bunlardan "Savran Organik" sadece Türkiye içinde tescilli iken, "Savran EurOrganic" markamız bütün 29 AB ülkesi, Rusya ve Kazakistan olmak üzere 31 ülke'de aynı zamanda WIPO kuruluşu aracılığı ile tescil ettirilmiştir.

Marka Tescil Belgemiz - 01  Marka Tescil Belgemiz - 02