Sepetim ( 0 )
Kategoriler

Belgelerimiz

 2021 Organik Üretim Sertifikamız

2021 Yılı Master Organik Sertifikamız:

2021 Master Organik Sertifika

 

 

 2020 Organik Üretim Sertifikamız

 2020 Yılı Master Organik Sertifikamız:

 2020 Master Organik Sertifika Sayfa-1

 

 

2021 Analizlerimiz

 

2021 Turunçgil Grubu (Limon, Mandalina, Portakal, Greyfurt, Kamkat, Pomelo) Analizlerimiz

 

Özet: Turunçgil meyvelerimiz dünyada satılan 650+ farklı tarımsal zehirden hiçbirisini Yüzmilyonda bir (0,01mg/kg) oranında dahi içermemektedir.  Bahçelerimiz 12 yıldır hasat-öncesi tarımsal zehir ve kimyasal görmemiştir.  Ayrıca Organik Bahçelerimiz içinde bulunan ruhsatlı paketleme odalarımızda hasat-sonrası hiçbir kimyasal veya fiziksel işlem yapılmadan doğrudan dalından toplandığı gibi paketlenmektedir. Özellikle internet sitemiz satışlarında sevkiyat günü sabahı hasat edilen meyveler en taze haliyle aynı gün 6-katlı ithal kraft kartonlara konup, nakliye esnasında temasa maruz kalmaması ama aynı zamanda nefes alıp fazla buharını verebilmesi için mikroperfore gıda strecine sarılıp gönderilmektedir.

 

2021 Turuncgil Analizleri Sayfa 1

2021 Turuncgil Analizleri Sayfa 2

 

 

 

2021 Yağlı Meyve Grubu (Zeytin ve avokado) Analizlerimiz

 

Özet: Zeytin ve Avokado meyvelerimiz dünyada satılan 650+ farklı tarımsal zehirden hiçbirisini Yüzmilyonda bir (0,01mg/kg) oranında dahi içermemektedir.  Bahçelerimiz 12 yıldır hasat-öncesi tarımsal zehir ve kimyasal görmemiştir.  Ayrıca Organik Bahçelerimiz içinde bulunan ruhsatlı paketleme odalarımızda hasat-sonrası hiçbir kimyasal veya fiziksel işlem yapılmadan doğrudan dalından toplandığı gibi paketlenmektedir. 

 

2021 Zeytin-Avokado Analizleri Sayfa 1

 

 

 

2021 Zeytin-Avokado Analizleri Sayfa 2

 

2020 Analizlerimiz

2020 Turunçgil Grubu (Limon, Mandalina, Portakal, Greyfurt, Kamkat, Pomelo) Analizlerimiz

Özet: Turunçgil meyvelerimiz dünyada satılan 608 farklı tarımsal zehirden hiçbirisini Yüzmilyonda bir (0,01mg/kg) oranında dahi içermemektedir.  Bahçelerimiz 11 yıldır tarımsal zehir ve kimyasal görmemiştir.

2020 Turunçgil Analiz Sayfa-1

2020 Turunçgil Analiz Sayfa-2

2020 Turunçgil Analiz Sayfa-3

2020 Turunçgil Analiz Sayfa-4

2020 Turunçgil Analiz Sayfa-5

 

2020 Yağlı Meyve Grubu (Zeytin, Avokado) Analizlerimiz

Özet: Zeytin ve Avokado meyvelerimiz dünyada satılan 608 farklı tarımsal zehirden hiçbirisini Yüzmilyonda bir (0,01mg/kg) oranında dahi içermemektedir.  Bahçelerimiz 11 yıldır tarımsal zehir ve kimyasal görmemiştir.

2020 Zeytin Avokado Analiz Sayfa-1 

2020 Zeytin Avokado Analiz Sayfa-2

2020 Zeytin Avokado Analiz Sayfa-3

2020 Zeytin Avokado Analiz Sayfa-4

2020 Zeytin Avokado Analiz Sayfa-5

 GIDA İŞLEME VE PAKETLEME RUHSATLARIMIZ

Bu bölümde sertifika ve analizler dışında kalan, paketleme ruhsatlarımız, marka tescil belgelerimiz, uluslararası barkod tahsis belgelerimiz gibi tamamlayıcı belgeler sunulmaktadır.

Ilk olarak kendi ürettiğimiz sertifikalı organik, kalıntısız, temiz meyvelerimiz organik alan dışına çıkartılmadan, sertifikalı organik bahçemiz içerisinde paketlenmektedir. Yine organik sahamız içinde bulunan kendimize ait sertfifikalı depolarımız, ürünlerde depolama ve paketleme esnasında diğer ilaçlı ürünlerden gelebilecek bulaşma riskini ortadan kaldırmaktadır. Kesim esnasında dışardan gelen kesim elemanları sadece bizim verdiğimiz sadece bizde kullanılan yeni ve temiz makas, sepet, küfe, eldiven, merdiven malzemelerini kullanmaktadır. Ürün seçimi sırasında kullanılan yer yayğısı minderlere kadar sadece kendi malzemelerimiz kullanılmakta, ürünler ikinci el vs. olmayan kendimize ait sıfır ambalaj malzemelerine konmaktadır.

Paketleme Ruhsat Belgemiz - 01 Paketleme Ruhsat Belgemiz - 02

Metro Gros Market, Migros ve N11.com, HepsiBurada.com, Trendyol.com, Gittigidiyor.com gibi sitelerde yaptığımız satışlarda bazen barkod kullanımı istenmektedir. Ürünlerimizin tüm dünyada ayrık tek bir barkod ile satılabilmesi için TOBB Başkanlığından barkod tahsis belgesi alınmıştır.

Uluslararası Barkod Blok Tahsis Begemiz

Satışlarımız için fatura, belge, etiket ve kutularımız üzerinde kullandığımız markalarımız tescilli ticari markalardır. Bunlardan "Savran Organik" sadece Türkiye içinde tescilli iken, "Savran EurOrganic" markamız bütün 29 AB ülkesi, Rusya ve Kazakistan olmak üzere 31 ülke'de aynı zamanda WIPO kuruluşu aracılığı ile tescil ettirilmiştir.

Marka Tescil Belgemiz - 01  Marka Tescil Belgemiz - 02